الکترو فنس

 

حصار الکتریکی همان فنس الکتریکی (به تعبیر عامیانه فنس برقدار ) می باشد. یکی از بهترین راهکارها برای جلوگیری از ورود سارقین به منطقه ای که نیاز به حفاظت دارد است. الکتروفنس میتواند یک راهکار ایده آل برای کسانی که ویلا و یا زمین های کشاورزی و باغ دارند باشد.

فنس الکتریکی شما را از سارقین و همچنین حیوانات وحشی محافظت میکند. این مدل از فنس ها میتواند در کنار جاده هایی که حیوانات به داخل جاده می آیند قرار گیرد و از بروز خطر تصادفات جاده ای جلوگیری نماید.

سیستم های حصار برقی یکی از بهترین راهکارها و اقتصادی ترین راهکارها برای جلوگیری از نفوذ است.

الکتروفنس با هدایت ضربانهای الکتریکی و شوک آور بر روی فنسها  بصورت فعال و خودکار عمل می نماید.

در صورتی که کسی بخواهد از این مانع الکتریکی عبور کند، سیستم با اعلان خطر صوتی و اعمال شوک الکتریکی  پی در پی  موجب جلوگیری از دسترسی فرد متجاوز به حریم خصوصی می شود.

درصورتی که متجاوزی قصد ورود و یا تخریب اجزا ی فیزیکی حصار را داشته باشد، سیستم به روش ذیل وارد مرحله دفاعی می شود:

  •  افزایش پلکانی موج الکتریکی.
  • فعال نمودن آ ژیر محیطی و ارسال پیام به مالک.
  • امکان کنترل خودکار قلاده الکترونیکی سگ نگهبان.
  • اخطار گویا در بلندگوهای محوطه توسط اپلیکیشن نصب شده در گوشی همراه مالک.

برای دریافت بهترین قیمت برای پروژه خود با ما در تماس باشید تا بتوانیم بر اساس نیاز شما بهترین قیمت را خدمت شما اعلام نماییم.

سطح حفاظت (الکتروفنس) مورد نیاز برای هر ساختمان یا محوطه، بر اساس سطح خطرات ناشی از تردد غیرمجاز یا فعالیتهای خرابکاری تعیین میشود.

در حالت ایده ال طرح حفاظتی یک مجموعه  شامل چند لایه مختلف حفاظتی می شود. این موارد مکمل یکدیگر می باشند.

از این دیدگاه آشکارسازی تردد در پیرامون اماکن در اشکال مختلف آن برای اولین لایه حفاظتی کاملا مناسب است. زیرا هم اقدام به ورود غیر مجاز را به سرعت به پرسنل اطلاع می دهد. همچنین الکتروفنس به عنوان عامل ترس و تاخیر در ورود مهاجمان عمل می نماید.

سیستم حفاظت پیرامونی یا همان الکتروفنس در مرزهای مجموعه نصب می شوند. این موارد شامل روی دیوار ساختمان، فنس محوطه و یا دیگر انواع حصارها می باشد.

علاوه بر مراکز حساس صنعتی نظیر:

  • پالایشگاههای نفت و گاز
  • پتروشیمی ها
  • مراکز مخابراتی
  • فرودگاهها
  • نیروگاهها و…

راهکارها و سیستم های پیشنهادی برای بسیاری از محوطه های کوچکتر نیز مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

الکتروفنس علاوه بر کاربردهای حفاظتی در مجموعه هایی که دارای ملاحظات ایمنی می باشند نیز قابل استفاده می باشد.

اماکنی نظیر تصفیه خانه های آب، کارگاههای ساختمانی و معادن از این دسته می باشند. در این مراکز آشکارسازی تردد در پیرامون محوطه می تواند به منظور هشدار زودهنگام ورود یک فرد مزاحم یا خرابکار و اعلام هشدار ایمنی به کار گرفته شود. الکترو فنس به علت مدل طراحی و افق دیدی که ایجاد می کند بسیار در این خصوص موثر است.